20 Mart 2012 Salı

Kız mı Erkek mi Partisi?

Ülkemizde pek yapıldığını duymadım ancak yurt dışında yapılan ve gelen bebeğin cinsiyetini duyurmak için hazırlanan " Gender Reveal Party"  (Türkçe'sini Cinsiyet İlan Partisi :)) diye çevirebiliriz) kısaca Kız mı Erkek mi partisi'den bahsetmek istiyorum.
Bu partininde temeli aslında Baby Shower gibi bebeğin mutluluğunu sevdiklerimizle paylaşmak. Bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra sevdikleriniz için hazırlayabileceğiniz çok hoş bir toplantı. Ancak partiye kadar cinsiyeti kimseye söylemek yok !
Kız ve Erkek - Mavi ve Pembe temalı hazırlanacak parti malzemeleri ve pasta, cupcake gibi lezzetli ikramlar ile doldurulacak masalar davetlileri daha da heyecanlandıracak.
Partide gelenlere cinsiyeti söylemeden önce tahmin yaptırmak ise adetten. Bunun için bir tahtaya herkes taminlerini yazabilir.
Aşağıda ;
Baby Center 'ın Blog yazarlarından  Katherine Martin'in kendi 4. çocuğu için hazırladığı partiden resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki adresten sayfaya da ulaşabilirsiniz. Ve elbette Big Bang Davet olarak arzu ederseniz sizin için Kız mı Erkek mi? Temalı bir parti hazırlayabiliriz.

http://blogs.babycenter.com/community_buzz/03192012my-gender-reveal-party-%E2%80%93-pics/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder