Nasıl Sipariş Veririm-Nasıl Teslim Alırım?

Değerli Müşterimiz,
Ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için ödeme sipariş ile birlikte alınmaktadır. Ödemeler banka hesabına havale/eft ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcut değildir. Ödeme yapılmadan ve sipariş kesinleşmeden tasarım çalışması yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Siparişlerinizi organizasyon gününüzden en geç iki hafta önce vermenizi rica ederiz. Siparişlerinizi ve fotoğraflarınızı filizdogan@bigbangdavet.com adresine mail yolu ile ya da facebook sayfamızdan www.facebook.com/bigbangdavet mesaj yolu ile gönderebilirsiniz.

Tasarımların yapılması aşamasında en fazla 3 farklı fotoğraf kullanılır. Belirtilen konsept için tüm ürün tasarımları yapılmış ve bitirilmiş  ise , o aşamadan sonra konsept değişikliği talebinde 75 TL tasarım ücreti alınır. 

Ürünlerimiz İstanbul'dan tercih ettiğiniz Kargo Firması ile tarafınıza gönderilmektedir. Herhangi bir kargo firması ile anlaşmamız yoktur. Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo Firmaları cam, biblo, metal vb. gibi kırılabilecek ve zarar görebilecek her türlü üründe ürünün sigortasız olarak gönderimini kabul etmektedir. Yani bu tarz ürünler kargoda zarar görürse tazminat hakkınız olmamaktadır. Cam, porselen. biblolar ve metal ürünler kargodaki aktarmalar esnasında bir miktar kırılabilmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken, teslim sırasında, paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde, ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir .Bu gibi durumlarda malı teslim almayarak kargo firmasına tutanak tutturunuz ve şubenizle temasa geçiniz ve bizi bilgilendiriniz. 

Kargoda oluşabilecek zararlardan dolayı Big Bang Davet sorumlu değildir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder